BİLGİ VE BELGE YÖNETİMİ

İMU BBY Çevrim İçi Staj Programı

28.07.2020


İstanbul Medeniyet Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümümüz, Üniversite ve Araştırma Kütüphanecileri Derneği (ÜNAK) ve Türk Kütüphaneciler Derneği (TKD) iş birliği ile planlanan ve 29 Haziran’da başlayan Çevrimiçi Staj Programı 27 Temmuz 2020 tarihinde yapılan kapanış oturumuyla başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

Öğrencilerimize katılım belgelerinin ve programımıza destek veren kıymetli meslektaşlarımıza da teşekkür belgelerinin temsili olarak takdim edildiği toplantıda, Staj Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Didar Bayır, İMÜ BBY Bölümü Başkanı Prof. Dr. Bilgin Aydın, ÜNAK Başkanı Fatih Kumsel ve TKD Genel Başkanı Ali Fuat Kartal birer konuşma yapmışlardır. Ayrıca katkıda bulunan meslektaşlarımız, İMÜ BBYB hocaları, ÜNAK ve TKD Yönetim Kurulu Üyeleri ile öğrenci temsilcileri de programla ilgili görüşlerini paylaşmışlardır.

Bu vesile ile İMÜ BBYB öğrencileri için düzenlenen ilk Çevrimiçi Staj Programımıza bilgi ve tecrübe paylaşımlarıyla katkıda bulunan değerli alan uzmanlarına ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.